Ogólnopolska Konferencja OWES – Kraków

Dzień dobry,

W związku z naborem na Konferencję/Szkolenie dla Kierowników OWES z terytorium RP w ramach projektu „Profesjonalna Kadra OWES szansą na trwały rozwój ekonomii społecznej w Makroregionie II”. Zapraszamy serdecznie wszystkich przedstawicieli Akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, do udziału w trzydniowym spotkaniu sieciującym.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23-24 luty 2023 r. w Krakowie w Hotelu IBIS, ul. Syrokomli 2. W przypadku potwierdzenia udziału w spotkaniu sieciującym prosimy o wypełnienie niezbędnych dokumentów rekrutacyjnych (Formularz i Zaświadczenie o zatrudnieniu).

W pierwszej kolejności zapraszamy Kierowników/Koordynatorów merytorycznych OWES, w przypadku niemożności uczestnictwa Kierowników/Koordynatorów OWES lub w przypadku zgłoszenia tylko 1 osoby na w/w stanowisku, możliwe jest delegowanie innych pracowników OWES – należy pamiętać, iż do udziału w konferencji mogą zostać zgłoszone wyłącznie 2 osoby z jednego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Łącznie w Konferencji weźmie udział 60 osób/przedstawicieli OWES.

Prosimy o przesłanie nam do 18 lutego (sobota) 2023 r. do godziny 18:00, skanem podpisanych dokumentów zgłoszeniowych, a równocześnie przesłać nam pocztą oryginały dokumentów na adres:

  • Międzynarodowe Centrum Partnerstwa Partners Network
    32-500 Chrzanów
    ul. Kanałowa 21
    „Zgłoszenie na Ogólnopolską Konferencję OWES – Kraków”

W plikach do pobrania załączony jest ramowy program konferencji w podziale na poszczególne dni (program może ulec lekkim zmianom).

Dojazd i ewentualny parking w Hotelu 40 zł/dobę (łącznie 80 zł za dwie doby) uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Umowy zostaną wysłane drogą elektroniczna po zgłoszeniu przedstawiciela/przedstawicieli OWES. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 16:00 i trwa do 12:00.

Konferencja rozpoczyna się 22.02.2023 r. o godzinie 14:00. W przypadku, gdy pokoje nie będą jeszcze przygotowane przed godz. 14:00, bagaże będzie można złożyć w przechowalni. W przerwie Konferencji będzie można dokonać zameldowania się. Pokoje są 2-osobowe.

Wszystkich informacji na temat Konferencji udziela Bartosz Urban tel. 501 839 377, e-mail: bartosz@mcppn.pl, codziennie od godziny 08:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli Akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej do udziału w tym wydarzeniu.

Pliki do pobrania:

Scroll to Top